Přehled produktů

Rozdíly

V první řadě si musíme ujasnit co cheme nakupovat. Bezobložkové zárubně jsou zárubně, které se nemusejí obkládat obložkami. Jejich profily splynou s okolní zdí a utváří tak moderní interiér.

Základní dělení na modelové řady:

                        AKTIVE EMOTIVE LATENTE
  Bez viditelného hliníkového rámečku S viditelným hliníkovým rámečkem Zapuštěná dřevěný obložková zárubeň
1380 1380 1380

   


Aktive

Modelová řada AKTIVE má dvě podkategorie - JAP SKRYTÁ ZÁRUBEŇ AKTIVE 40/00 a JAP SKRYTÁ ZÁRUBEŇ AKTIVE 25/15 - REVERZNÍ OTEVÍRÁNÍ

Rozpis rozměrů schodů   Rozpis rozměrů schodů    Rozpis rozměrů schodů
Klasické otevírání dveří

JAP skrytá zárubeň AKTIVE 40/00 je označení pro otevíravé dveře k sobě. Dveřní křídlo, tak úplně splyne s okolní příčkou. Do těchto zárubní se osazuje dveřní křídlo bez polodrážky.
Rozpis rozměrů schodů

 

 
 
 
 
 
 
Reverzní otevírání dveří

JAP skrytá zárubeň 25/15 - Reverzní otevírání znamená otevírání dveřního křídla od sebe z pohledové strany. Dveřní křídlo, tak úplně splyne s okolní příčkou. Do těchto zárubní se osazuje dveřní křídlo s polodrážkou.Rozpis rozměrů schodů


Emotive

Skryté zárubně EMOTIVE jsou typem bezobložkových zárubní, které se nemusejí obkládat obložkami. S viditelným hliníkovým rámem zárubní. Zárubeň se osazuje dveřním křídlem bez polodrážky.

Rozpis rozměrů schodů    Rozpis rozměrů schodů  Rozpis rozměrů schodů

Varianty produktů

Průchozí výška - standardne dodávané zárubně 197 cm a 210 cm. Na dotaz lze zárubně vyrobit i v atypu do 370 cm.

Povrch zárubně - Základní vyhotovení je v eloxovaném hliníku. Zvolit lze i barvy dle přiloženého vzorníku RAL.

Orientace dveří - Určije se vždy při přímém pohledu na zárubeň a smysl otevírání dveřního křídla. Dle přiloženého nákresu:

 orientace skrytá pouzdrasmer otevirani reverzni zaruben aktive

Typ instalovaných dveří - Při objednávání zárubně je  je dobré mít zvolenou variantu dveří dopředu, aby se předešlo zbytečným komplikacím. Každý výrobce dveří dodává jiný typ zavěšení. My chceme našim zákazníkům výběr ulehčit - proto nabízíme úpravu zárubně pro dva druhy dveří - JAP - MASTER - dveře s vysokým leskem nebo s povrchem stěrky a Dveře od výrobce SAPELI.

Typ příčky - Na výběr pro zárubně do zděné příčky (ZEĎ) nebo sádrokartonové příčky (SDK).