Přehled produktů

japRozdíly?

V první řadě si musíme ujasnit co cheme nakupovat. Bezobložkové zárubně jsou zárubně, které se nemusejí obkládat obložkami. Jejich profily splynou s okolní zdí a utváří tak moderní interiér.

Základní dělení na modelové řady:

  AKTIVE POUZRDO_2 EMOTIVE POUZDRO_1LATENTE POUZDRO_1

   Bez viditelného hliníkového rámečku          S viditelným hliníkovým rámečkem                    Krycí hliníkový rám

čara

AAktive

Modelová řada AKTIVE má dvě podkategorie - JAP 910 SKRYTÁ ZÁRUBEŇ AKTIVE 40/00 a JAP 915 SKRYTÁ ZÁRUBEŇ AKTIVE 25/15 - REVERZNÍ OTEVÍRÁNÍ

Rozpis rozměrů schodů   Rozpis rozměrů schodů    Rozpis rozměrů schodů

Klasické otevírání dveří

JAP 910 skrytá zárubeň AKTIVE 40/00 je označení pro otevíravé dveře k sobě. Dveřní křídlo, tak úplně splyne s okolní příčkou. Do těchto zárubní se osazuje dveřní křídlo bez polodrážky.
Rozpis rozměrů schodů

 


Reverzní otevírání dveří

JAP 915 skrytá zárubeň 25/15 - Reverzní otevírání znamená otevírání dveřního křídla od sebe z pohledové strany. Dveřní křídlo, tak úplně splyne s okolní příčkou. Do těchto zárubní se osazuje dveřní křídlo s polodrážkou.Rozpis rozměrů schodůčara

EEmotive

Skryté zárubně EMOTIVE jsou typem bezobložkových zárubní, které se nemusejí obkládat obložkami. S viditelným hliníkovým rámem zárubní. Zárubeň se osazuje dveřním křídlem bez polodrážky.

Rozpis rozměrů schodů    Rozpis rozměrů schodů  Rozpis rozměrů schodů

čara

VVarianty produktů

Průchozí výška - standardne dodávané zárubně 197 cm a 210 cm. Na dotaz lze zárubně vyrobit i v atypu do 370 cm.

Povrch zárubně - Základní vyhotovení je v eloxovaném hliníku. Zvolit lze i barvy dle přiloženého vzorníku RAL.

Orientace dveří - Určije se vždy při přímem pohledu na zárubeň a smysl otevírání dveřního křídla. Dle přiloženého nákresu:

 orientace skrytá pouzdrasmer otevirani reverzni zaruben aktive

Typ instalovaných dveří - Při objednávání zárubně je  je dobré mít zvolenou variantu dveří dopředu, aby se předešlo zbytečným komplikacím. Každý výrobce dveří dodává jiný typ zavěšení. My chceme našim zákazníkům výběr ulehčit - proto nabízíme úpravu zárubně pro tři druhy dveří - JELÍNEK - jedná se o dřevěné dveře. JAP - MASTER - dveře s vysokým leskem nebo s povrchem stěrky a Dveře od výrobce SAPELI.

Typ příčky - Na výběr pro zárubně do zděné přídky nebo sádrokartonové příčky.